SSST Priče

Studentica Farmacije: Nejla Pljakić

30. 10. 2020.

Za Nejlu Pljakić odabir fakulteta bila je važna i teška odluka. Od samog početka je znala da želi studij nastaviti na Univerzitetu SSST, a sad je već sigurna da je program Farmacije bio pravi izbor i da nije pogriješila.

'' SSST nam pruža rad sa vrhunskim predavačima i ekspertima u svojim poljima, koji na interaktivne i zanimljive načine nam prenose svoje znanje.

Iako smo tek na samom početku akademske godine, program farmacije je ispunio sva moja očekivanja. Ono što već uočavam jeste da naš program nije samo knjiga i definicija, nego većinskim dijelom praktični rad koji nas sprema za budući posao. Očekivanja su velika, ali polako i sigurno se ispunjavaju.

Razlozi zbog kojeg bih preporučila SSST drugim studentima su isti zbog kojih sam ga i ja odabrala - pružanje iskustva svjetskih univerziteta i kvalitetno obrazovanje u našoj zemlji, te ono što je najbitnije jeste da je student na prvom mjestu, kao i njegovo znanje.