Upis u novu akademsku 2019/2020 godinu

04. 02. 2019.

Univerzitet Sarajevo School of Science and Technology od aprila mjeseca počinje sa upisom studenata u novu akademsku  2019/2020 godinu na fakultete za Kompjuterske nauke i Informacione sisteme, Političke nauke i Međunarodne odnose, Ekonomiju i Biznis, Medicinu, Stomatologiju i Farmaciju. Svi učenici koji završe četverogodišnje srednje obrazovanje te uspješno polože prijemni ispit, postaju studenti Univerziteta SSST. Prijemni ispiti će se održavati svake druge subote od mjeseca aprila do septembra a tačni datumi održavanja prijemnih ispita nalaze se na ovom linku: https://ssst.edu.ba/page/169/entrance-exams

Kandidati za upis  na fakultet Kompjuterskih nauka i Informacionih sistema kao i Ekonomiju i Biznis, prijemni ispit polažu iz predmeta engleski jezik i matematika. Kandidati za upis na fakultet Političkih nauka i Međunarodnih odnosa, prijemni ispit polažu iz predmeta engleski jezik. Kandidati za upis na fakultete za Medicinu, Stomatologiju i Farmaciju, prijemni ispit polažu iz predmeta: engleski jezik, fizika, hemija i biologija.

Primjere prijemnih ispita od ranijih godina, kandidati mogu pronaći na ovom linku: https://ssst.edu.ba/page/170/samples-of-entrance-exams

Za sve dodatne informacije budite slobodni da nas kontaktirate putem email adrese admissions@ssst.edu.ba , pozovete nas na broj telefona +387 33 975 002 ili nas posjetite svakog radnog dana u terminu od 09 do 17h na Ilidži, Hrasnička cesta 3a, uz obaveznu najavu jedan dan ranije.

Dođite da se uvjerite zbog čega smo najbolji!