Open Day 2018

22. 05. 2018.

Na Univerzitetu SSST održan je prvi ovogodišnji Dan Otvorenih vrata  na kojem su svi prisutni srednjoškolci imali priliku da se upoznaju sa profesorima te studentima našeg Univerziteta. Svim gostimaobratio se Predsjednik Univerziteta SSST prof. Ejup Ganić, te dekanesa medicinskog fakulteta prof. Semira Galijašević, dekanesa Političkih nauka i međunarodnih odnosa prof. Sabina Čehajić-Clancy, dekan Ekonomskog fakulteta prof. Amer Demirović, dekanesa Kompjuterskih nauka i informacionih sistema prof. Belma Ramić-Brkić, te mandžerica Sarajevske filmske akademije Mersiha Halilović.

Nakon obraćanja te kratke diskusije sa svim prisutnim srednjoškolcima, članovi studentskog kluba ENTER I MEDICA su srednjoškolcima pokazli zgradu Univerziteta, a onda smo svi zajedno uživali u ručku i druženju u restoranu SSST-a. Hvala svima koji su odvojili svoje vrijeme i bili dio našeg dana otvorenih vrata, a sve zainteresirane kandidate koji nisu bili u prilici da nas posjete pozivamo da to urade čim prije. Sve informacije o nama, prijemnim ispitima i upisu na Univerzitet SSST možete dobiti putem email adrese proffice@ssst.edu.ba ili na broj telefona 033/975-002.