IEEE Student and Young Professional Congres 2018

13. 06. 2018.

Zadovoljstvo nam je obavjestiti vas da će Univerzitet Sarajevo School of Science and Technology zajedno sa najmlađom studentskom IEEE podružnicom u BiH ( IEEE SSST), biti domaćin ‘’ IEEE Kongresa za student I  mlade inžinjere BiH 2018 ‘’ koja će se održati od 30. Novembra do 02. Decembra 2018. Godine.

Osim što je fokus IEEE SYPC BiH na pružanje mladima u Bosni i Hercegovini uvida u brojne mogućnosti na Institutu inženjera elektike i elektronike, ovaj kongres također predstavlja i  platformu za kontinuiranu saradnju, pružajući mogućnost studentima i mladim inženjerima da kreativno razmišljaju, razvijaju nove ideje te da uz pomoć IEEE globalne zajednice ostvare svoje profesionalne ciljeve.

Radujemo se vašem dolasku!