SSST Događaji

Svečana ceremonija dodjele diploma 2018

25. 09. 2018.

U subotu, 29. septembra 2018. godine u 13:00h na Univerzitetu Sarajevo School of Science and Technology ( SSST ) Hrasnička cesta 3a, Ilidža, održat će se svečana Ceremonija dodjele diploma 11. generaciji diplomanata i 9. generaciji magistranata Univerziteta SSST.

Ove godine, Univerzitet SSST ispraća 51 diplomanta, 5 magistranata i 3 doktoranta sa fakulteta za Kompjuterske nauke i informacione sisteme, Političke nauke i međunarodne odnose, fakulteta za Ekonomiju te Srajevske Filmske akademije ( SFA).

Ovom prilikom SSST će nagraditi i svoje najbolje studente  posebnim priznanjima za natprosječan uspjeh i postignuća u toku studija.

Po završetku formalnog dijela ceremonije, za sve zvanice će biti upriličen i svečani prijem u restoranu Univerziteta SSST.

Ceremoniji će također prisustvovati i predstavnik našeg partnerskog Univerziteta, Univerzitet u Buckinghamu. Univerzitet SSST je od osnivanja partner ovog respektabilnog britanskog univerziteta i svojim studentima dodjeljuje dvije diplome: diplomu Univerziteta SSST i diplomu Univerziteta u Buckinghamu. Diplomantima i magistrantima Univerziteta SSST će biti uručene i britanske diplome, a oni koji žele imat će priliku putovati na svečanu ceremoniju koja će se odvijati na Univerzitetu u Buckingahmu u Velikoj Britaniji.

Pored diplomanata, magistranata i doktoranata, njihovih porodica, rodbine i priajtelje, te menadžemnta Univerziteta, akademskog osoblja i drugih uposlenika i članova SSST kolektiva, na ceremoniju su pozvani i drugi partneti i prijatelji Univerziteta SSST.