Svečana ceremonija dodjele diploma 2018

03. 10. 2018.

Bila je velika čast i zadovoljstvo organizirati još jednu svečanu ceremoniju dodjele diploma diplomantima, magistrantima i doktorantima Univerziteta Sarajevo School of Science and Technology. Ceremonija je održana u subotu 29. septembra 2018. godine na kampusu Univerziteta Sarajevo School of Science and Technology ( SSST). Pored velikog broja zvanica, prijatelja i porodica naših diplomanata, čast nam je bila ugostiti i predstavnike Univerziteta u Buckinghamu, Sir Anthony Seldon – Vice Chancellora te dr. Frances Robinson direktoricu za saradnju.

Ove godine diplomiralo je 59 studenata uključujući i magistre i doktorante na fakultetima za Kompjuterske nauke i Informacione sisteme, Političke nauke i Međunarodne odnose, Ekonomiju te Sarajevsku filmsku akademiju.

Diplomantima su uručene dvije diplome: jedna diploma Univerziteta SSST te diploma Univerziteta Buckingham. Studenti sa najboljim prosjekom tokom školovanja, dobili su i posebna priznanja za svoj rad.

Dr. Terence Kealey ove godine primio je počasni doktorat ( Honoris Causa) Univerziteta SSST.

Još jednom, čestitamo našim diplomantima, magistrantima i doktorantima.

Želimo Vam puno sreće u nastavku Vašeg školovanja!