IEEE BiH Students & Young Professionals Congress 2018

11. 12. 2018.

Na Univerzitetu SSST u periodu od 30.11. do 02.12.2018. godine održan je IEEE kongres čija je generalna tema ove godine bila '' Made in BiH''. Veliki broj stručnjaka iz svijeta tehnologije ali i ekonomije i biznisa, bili su predavači na kongresu tokom tri dana održavanja. Gosti ovogodišnejg kongresa bili su i studenti iz Australije, koji su oduševljeni našom zemljom. Svi prisutni imali su priliku učiti od onih najboljih u svojim poslovima, koji su nesebično svoje znanje i iskustvo prenosili na učesnike.

Ponosni smo na veliki broj zainteresiranih studenata i učenika srednjih škola iz Bosne i Hercegovine. Ovaj kongres je još jedan primjer i dokaz da je naša zemlja bogata velikim talentima iz svih oblasti, te da se rad i trud uvijek na kraju isplati.

Bila nam je čast i zadovoljstvo biti domaćin jedne ovakve manifestacije, te se nadamo i budućoj uspješnoj suradnji.