Upis u novu akademsku 2019/2020 godinu

14. 02. 2019.

Univerzitet Sarajevo School of Science and Technology, u aprilu mjesecu počinje sa upisom u novu akademsku 2019/2020. godinu. Poziv za upis studenata na programe: Kompjuterske nauke i Informacioni sistemi, Političke nauke i Međunarodni odnosi, Ekonomija i Biznis, Medicina, Stomatologija i Farmacija biće otvoren od mjeseca aprila do septembra 2019. godine.

Svi kandidati koji žele da apliciraju za upis, treba da popune aplikacioni formular za upis koji mogu pronaći na ovom linku: https://ssst.edu.ba/page/269/undergraduate-application

Kandidati koji apliciraju za upis na Univerzitet SSST, polažu prijemni ispit iz predmeta:

1. Kompjuterske nauke i Informacioni sistemi ( engleski jezik i matematika )
  2. Ekonomija i Biznis ( engleski jezik i matematika )
  3. Političke nauke i Međunarodni odnosi ( engleski jezik)
  4. Medicina, Stomatologija, Farmacija ( engleski jezik, hemija, fizika, biologija)

Sve informacije o upisu na Sarajevsku Filmsku Akademiju možete potražiti na web stranici SFA: www.sfa.ba

Datume održavanja prijemnih ispita možete pogledati na ovom linku: https://ssst.edu.ba/page/169/entrance-exams

Kandidati koji uspješno polože prijemni ispit, imaju mogućnost apliciranja za stipendiju!

Više informacija o upisu, prijemnim ispitima i načinu apliciranja za stipendiju možete dobiti putem email adrese admissions@ssst.edu.ba ili proffice@ssst.edu.ba , pozivom na broj telefona 033/ 975-002 ili direktno u prostorijama Univerziteta SSST ( Hrasnička cesta 3a, Ilidža) , svakog radnog dana u periodu od 09h do 17h uz obaveznu najavu jedan dan ranije.

Dođite da se upoznamo, te saznajte zbog čega su naši studenti najtraženiji na tržištu rada!