Predstavnici Nacionalnog Erasmus+ ureda u Bosni i Hercegovini u posjeti SSST-u

28. 02. 2019.

Posljednje sedmice u mjesecu febraru, fakultet za Kompjuterske nauke i informacione sisteme Univerziteta SSST zajedno sa Uredom za međunarodnu suradnju i istraživanje, imao je zadovoljstvo organizirati sastanak sa predstavnicima Nacionalnog Erasmus+ ureda u Bosni i Hercegovini. Ovom prilikom, predstavljen je rad fakulteta za Kompjuterske nauke i Informacione sisteme na novo odobrenom CBHE Erasmus+ projektu, '' E-VIVA'' koji je trenutno u fazi pripreme.

Zahvaljujemo našim gostima na stručnom vodstvu i podršci u procesu, te se radujemo budućoj suradnji.

Za više informacija o “E-VIVA”, pogledajte službenu FB stranicu na: https://www.facebook.com/pg/EVIVA-263695477858897/about/?ref=page_internal
#EVIVA #ERASMUSplus #SSST #europe #EC