Gosti iz Sjedinjenih Američkih Država, sa dalekog Collorado Koledža

11. 04. 2019.

Sretni smo sto smo imali priliki poželjeti  dobrodošlicu gostima iz Sjedinjenih Američkih Država, sa dalekog Collorado Koledža. Kao dio predmeta koji izučava politku i umjetnost, vodjeni Prof. John Gould i Prof. Shawn Womack grupa studenata je posjetila naš Unvierzitet i upoznali su SSST SFA i PSIR osoblje.

Ovom prilikom, diskutovali smo način rada i metode kojima SSST programi iizučavaju politiku, umjetnost, “storytelling” i aktivizam koji objedinjuju ciljanu skupinu predmeta koji naši gosti istražuju u toku trajanja njihove posjete Balkanu.

POnosni smo da je Colorado College, pored Unvierziteta SSST, takodjer članica medjunarodne G20 unije privatnih unvierziteta koji blisko rade na promociji kvalitete obrazovanja na privatnim univerzitetima širom svijeta.