SSST Događaji

Godišnja konferencije za nastavnike i profesore u srednjem obrazovanju

18. 04. 2019.

Univerzitet - Sarajevska škola za nauku i tehnologiju (SSST), u saradnji sa Gimnazijom SSST, ponosni je organizator Godišnje konferencije za nastavnike i profesore u srednjem obrazovanju (engl. Annual Conference for Teachers in Secondary Education – ACTS). Pod punim pokroviteljstvom Univerziteta SSST, Godišnja konferencija je otvorena za sve srednjoškolske ustanove u BiH i prilika je da se adresiraju izazovi u domaćim i međunarodnim obrazovnim sistemima, ispitaju i podijele najbolje odgojno-obrazovne prakse, kao i da se promoviše inovacija i napredna nastavna sredstva.

Interaktivne sesije, inspirativni govornici, networking i razmjena ideja, kao i prilika da kreiramo i predvodimo zajedničke inicijative, glavne su odlike platforme kakva je SSST ACTS konferencija.

Ovogodišnja SSST ACTS konferencija održat će se 24. aprila u 9h na Univerzitetu SSST, Hrasnička cesta 3a, Ilidža. Više informacija možete dobiti putem email adrese proffice@ssst.edu.ba ili na telefon +387 33 975 002.