Graduation Ceremony 2019

30. 09. 2019.

Proteklog vikenda na Univerzitetu Sarajevska škola za nauku i tehnologiju ( SSST) održana je svečana ceremonija dodjele diploma za 12. generaciju diplomanata na fakultetima Kompjuterskih nauka i Informacionih sistema, Ekonomije i Biznisa, Političkih nauka i Međunarodnih odnosa. Diplome su dodjeljenje i magistrantima na fakultetu Političkih nauka i Međunarodnih odnosa te doktorantu na Ekonomskom fakultetu.

Veliki broj zvanica imao je priliku ispratiti još jednu generaciju studenata koji svoje školovanje nastavljaju na Univerzitetu SSST, ali i svjetskim Univerzitetima poput Cambridge i drugih širom svijeta.

Svečanoj ceremoniji dodjele diploma diplomantima, magistrantima i doktorantima našeg Univerziteta prisustvovao je i Ambasador Velike Britanije u Bosni i Hercegovini Nj.E. Matthew Field te delegacija Univerziteta UiTM iz Malezije.

Svim našim diplomantima, magistrantima i doktorantima želimo puno sreće u nastavku njihovog školovanja i karijerima.