Orientation day 2019

07. 10. 2019.

Danas je na SSST-u počela nova akademska godina, koju smo tradicionalno otvorili skupa sa našim studentima. Ove godine ponosno dočekujemo i drugu generaciju stomatologije, uz najave novih programa, poput farmacije i gaminga za sljedeću godinu.

Studentima se obratio i osnivač Univerziteta SSST, profesor Ejup Ganić, te im poželio dobrodošlicu i sreću ne samo kroz naredne mjesece, već kroz cjelokupan studijski period. Prisutnima su se obratili i predstavnici Univerziteta u Buckinghamu te onima koji su upisali programe koji su u kolaboraciji sa ovim univerzitetom, objasnili pojedinosti studija.

Naše učionice danas otvaraju vrata, a studentima želimo mnogo sreće i uspjeha, bez strahova i nedoumica – čitav SSST tim je uz vas!