Učenici Gimnazije SSST posjetili Univerzitet SSST

17. 10. 2019.

Univerzitet Sarajevska škola za nauku I tehnologiju ( SSST) danas su posjetili učenici četvrtog razreda naše Gimnazije SSST.

Maturanti su imali priliku upoznati se sa dekanima, profesorima I asistentima fakulteta za Kompjuterske nauke I Informacione sisteme, Game design, Političke nauke I Međunarodne odnose, Ekonomiju I Biznis, Medicinu, Stomatologiju I Farmaciju. Nakon uvodnog govora predsjednika I osnivača Univerziteta SSST akademika Ejupa Ganića, učenici su imali priliku razgovarati sa profesorima, te se družiti u ugodnom ambijentu SSST restorana.

Ovo je prva generacija učenika Gimnazije SSST koja završava svoje srednjoškolsko obrazovanje, te se nadamo da će njihov nastavak školovanja biti protkan znanjem i uspjesima na svim poljima, kao i do sada.