SSST Događaji

ZIMSKA AKADEMIJA

10. 12. 2019.

Univerzitet Sarajevska škola za nauku i tehnologiju (Sarajevo School of Science and Technology - SSST) i ove godine učenicima svih srednjih škola u Bosni i Hercegovini pruža jedinstvenu priliku da dožive iskustvo studiranja na SSST-u kroz SSST Winter Academy.

20 -24 Januara 2020 – Predavanja iz CSIS/PSIR/ECON/MEDICINE/DENTISTRY/PHARMACY/GAMEPROGRAM će biti održana paralelno tokom trajanja Zimske akademije.

Raspored izgleda ovako:

Ponedjeljak – Petak  ( 20 – 24 Januar 2020)

10 – 12h Predavanja iz  CSIS/ PSIR/ECON/MEDICINE/DENTISTRY/PHARMACY/GAMEPROGRAM

12 – 13h Ručak ( SSST Restauran, 4. sprat)

13 – 14h Clubs

Registracija učesnika je svaki dan od ponedjeljka do petka od 9:15 u lobiju Univerziteta SSST.

SSST Winter Academy svim zainteresovanim kandidatima potpuno besplatno nudi petodnevni program aktivnosti koje uključuju interaktivne i kreativne kurseve iz kompjuterskih nauka, informacionih sistema, ekonomije, političkih nauka i međunarodnih odnosa, medicine, stomatologije, farmacije, gameing programa. Svi polaznici SSST Winter Academy imaju jedinstvenu priliku uvjeriti se u izvanredne uvjete i mogućnosti studija po svjetskim standardima na SSST-u. Kroz raznovrsne i intenzivne aktivnosti moći će iskazati svoje znanje i vještine, steći nove, uspostaviti kontakte s profesorima i studentima, razmijeniti iskustva i  steći svoje prvo lično SSST iskustvo. Winter Academy je prvenstveno osmišljen za učenike četvrtih razreda srednjih škola koji razmišljaju o predstojećem studiju, ali polaznici mogu biti i učenici nižih razreda srednje škole, kao i svi ostali zainteresirani za studij i SSST.

Uz priliku da se istaknu kao ambiciozni, kreativni i izvanredni pojedinci kojima je mjesto među najboljima, polaznici SSST Winter Academyja dobijaju i certifikate o završenim obukama i time priliku da uđu u krug najboljih kandidata i stipendista SSST-a.

Za prijavu na SSST Winter Academy 2020 popunite formular Application Form for WA2020 uz obavezno navođenje željenog programa i blagovremeno ga pošaljite na proffice@ssst.edu.ba.

Rok za slanje prijava je srijeda, 15.01.2020. godine.

Slanjem uredno popunjenog Application Form for WA2020 postajete polaznik SSST Winter Academyja. Nikakva posebna procedura prijema i oficijelno prihvatanje se neće vršiti. Vaše je samo da se pojavite na SSST-u 20. januara 2020. u određeno vrijeme.

Za sve novosti i informacije pratite oficijelni SSST Facebook i Instagram page.

Za dodatne informacije kontaktirajte SSST na 033 975 002 ili  proffice@ssst.edu.ba.

Pridružite nam se na SSST Winter Academy i  doživite SSST!