SSST Priče

e-VIVA Kickoff Sastanak sa studentima na SSST-u

06. 05. 2020.

Univerzitet Sarajevska škola  za nauku i tehnologiju (SSST),  odnosno fakultet Kompjuterskih nauka i Informacionih sistema, pokrenuo je kurs za studente iz oblasti uslužnih kompetencija. U okviru kursa studenti će biti upoznati sa konceptom web dizajna te fazama kreiranja sa posebnim naglaskom na kreativnost i timski rad. Pored toga studenti će poboljšati svoje socijalne, organizacijske i lične kompetencije i vještine. Planirano je da deset najboljih studenata SSST-a sa najboljim rezultatima učestvuje u studijskim posjetama Ss. Cyril and Methodius University of Skoplje u sklopu Erasmus + projketa CBHE, e-VIVA.

Za više informacija posjetite: evivaproject.eu

#eVIVA #SSST #ErasmusPlus #EC #KickOffMeeting