SSST Priče

Sarajevo Medical School postala članica Erasmus+ Mobility programa sa Univerzitetom zdravstvenih nauka u Litvaniji

21. 01. 2021.

Sa zadovoljstvom objavljujemo da je Univerzitet Sarajevo School of Science and Technology (SSST), odnosno Sarajevo Medical School potpisao interinstitucionalni sporazum u okviru Erasmus+ programa, i to sa litvanskim Univerzitetom zdravstvenih studija, jednom od najvećih i najrespektabilnijih visokoškolskih institucija u oblasti biomedicinskih nauka u Litvaniji, sa skoro 100 godina akademskog iskustva. Ovo je prva saradnja Sarajevo Medical School u okviru Erasmus+ programa, čime je postala ponosna članica Erasmus zajednice. Razmjena će biti podjednako dostupna za studente i akademsko osoblje obje institucije, sa početkom od 2021/2022 akademske godine. Radujemo se novim znanjima, učenju i iskustvima studenata i profesora koji će imati priliku da iskuse ovu razmjenu!