Pripremna nastava za upis u novu 2021/2022 akademsku godinu!

03. 03. 2021.

Univerzitet SSST počinje sa prvim prijemnim ispitima u mjesecu aprilu koji će se održati online, a upravo zbog toga svim zainteresovanim kandidatima nudimo mogućnost online pripremne nastave za predmete : matematika, fizika, hemija i biologija. Cijena pripremne nastave po predmetu iznosi 100KM, a kandidati koji se odluče za upis na Univerzitet SSST i željeni program, troškovi pripremne nastave se uračunavaju u ukupnu cijenu školarine.

Svi kandidati će imati priliku online raditi sa asistentima i profesorima u dogovorenim terminima, te će u sklopu cijene dobiti sve potrebne materijale za učenje i pripremu polaganja prijemnog ispita.

Kandidati koji su zainteresirani potrebno je da se jave na email
proffice@ssst.edu.ba  sa informacijama: Puno ime i prezime, fakultet koji žele da upišu te predmet/predmeti za koje žele da pohađaju pripremnu nastavu.

Za sva dodatna pitanja, možete se obratiti putem navedene email adrese ili na broj telefona 033/975-002.