SSST Događaji

ERASMUS međunarodna sedmica obuke osoblja, 6-10. juni 2022.

05. 05. 2022.

U okviru Projekta 2020 ERASMUS KA 107, Univerzitet u Sevilji će organizovati Međunarodnu sedmicu obuke osoblja koja je zakazana od 6. do 10. juna 2022. godine.

Univerzitet SSST će izabrati dva člana akademskog osoblja pod uslovom da su sa Odsjeka za kompjuterske nauke i informacione sisteme, ili za ekonomiju i biznis, s obzirom na to da su isti programi usklađeni sa odsjecima na Univerzitetu u Sevilji, i da su pod okriljem ove specifične međuinstitucionalne saradnje.

Sve prijave sa ažuriranim biografijama potrebno je dostaviti na email adresu: jasmina.bajramovic@ssst.edu.ba najkasnije do 6. maja.

Uprava Univerziteta će odlučivati ​​o konačnom izboru dva kandidata. Kriterijumi će biti utvrđeni na osnovu akademskog statusa kandidata i njihove relevantnosti u smislu međuinstitucionalne saradnje.