Prijemni ispit

27. 01. 2023.

Mi smo prvi univerzitet četvrte generacije u regionu i želimo da Vam pomognemo u sticanju konkurentne diplome za programe medicine, stomatologije, farmacije, računarstva i informacionih sistema, političkih nauka i međunarodnih odnosa, ekonomije i biznisa i dizajna igara. i razvoj.

Zato smo još jednom osigurali fond za stipendiranje od 1,2 miliona KM!

Ako želite da izaberete studijski program orijentisan na inovacije, nova tržišta, kvalitet nastave, izuzetan akademski kadar i naprednu naučno-istraživačku strukturu koja odražava izvanredno obrazovanje, prijavite se sada za prijemni ispit. Najboljim kandidatima će biti dodijeljene stipendije bez obzira na fakultet po izboru.

Više informacija o prijemnim ispitima i proceduri prijave dostupno je na www.ssst.edu.ba, putem emaila admissions@ssst.edu.ba ili na broj telefona +38733975002.

Dobrodošli na Univerzitet 4.0!