Drugi SSST Alumni Party

01. 06. 2023.

Oduševljeni smo što možemo podijeliti dijelove našeg nezaboravnog drugog SSST Alumni ponovnog okupljanja!

Bivši studenti sa različitih fakulteta okupili su se za večer nostalgije, umrežavanja i prisjećanja na različite aspekte onoga što je SSST – akademija, izvrsnost i inovacija.

Događaj je bio ogroman uspjeh, ispunjen iskrenim razgovorima, zajedničkim uspomenama i radošću ponovnog okupljanja s poznatim licima. Bilo je zanimljivo vidjeti kako su naši alumni izgradili svoje profesionalne puteve, a neki od njih su postali sastavni dijelovi njihovih industrija.

Dok smo podigli čaše da nazdravimo našim kolektivnim dostignućima, bio je opipljiv osjećaj uzbuđenja zbog neograničenih mogućnosti koje nas čekaju. Bila je to proslava veza koje smo izgradili, ali i odličan uvod u sljedeću eru SSST-a, s revolucionarnim istraživačkim projektima, kao i inicijativama u zdravstvenoj tehnologiji, mladom poduzetništvu i još mnogo toga.

Željeli bismo izraziti iskrenu zahvalnost svima koji su prisustvovali i učinili događaj velikim uspjehom. Vaša prisutnost i aktivno sudjelovanje uistinu su učinili Drugi Alumni Reunion nezaboravnim iskustvom.

Ne možemo dočekati da nastavimo njegovati ove značajne veze i zajedno stvaramo još dragocjenije uspomene.

Hvala vam još jednom što ste bili dio naše živopisne alumni zajednice. Za nevjerojatna zajednička iskustva i svijetlu budućnost koja nas sve čeka!