Čestitke 16. generaciji diplomiranih sa Univerziteta SSST!

26. 09. 2023.

Proteklog vikenda održali smo veličanstvenu ceremoniju dodjele diploma za 16. generaciju diplomanata Univerziteta SSST. Ponosno smo se oprostili od stručnjaka u oblastima računarstva, ekonomije, političkih nauka, međunarodnih odnosa, razvoja video igara i doktora medicine. Kao i prethodnih godina, srdačno smo dočekali prijatelje i partnere sa Univerziteta u Buckinghamu, i diplome su dodeljene za programe dvostrukih diploma u saradnji sa ovim univerzitetom. Ponosimo se njihovim dostignućima. Posebna priznanja i personalizovani prstenovi, izrađeni i ove godine od strane lokalnog brenda - Zlatara Sofić, dodjeljeni su najboljim studentima. Nadamo se da će ostati prijatelji Univerziteta i doprinjeti razvoju Bosne i Hercegovine svojim znanjem i vještinama, jačajući našu alumni zajednicu.

Vrata SSST-a su im zauvijek otvorena, dok ponosno pratimo i bodrimo njihova dostignuća i uspjehe.